KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061016
nr 1406 1016
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, ej daterad, stilleben. Olja på pannå, 34x32 cm, oramad
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:49:03
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman